SZYBKA POŻYCZKA NA KAŻDY CEL AŻ DO 25000 zł.

ILE POŻYCZASZ?

Szybka pożyczka na każdy cel

PIERWSZA POŻYCZKA
RRSO = 0%

.
KWOTA

Porównaj pożyczki pozabankowe

Ocena 7.6 pkt.

Smartney.pl

Smartney.pl
Smartney.pl
Max. kwota pożyczki
60000 zł
Max. okres pożyczki
60 rat
Min. wiek
25
Ocena
7.6

Problem ze spłatą chwilówek

Szybkie pożyczki internetowe od lat niezmiennie cieszą się wielką popularnością. Dla wielu pożyczka pozabankowa stała się nieodłącznym elementem w codziennym życiu. Dosłownie kilka kliknięć około 15 minut i można już wydawać pieniądze. Bardzo łatwo szybko i na początku przyjemnie. Zabrakło na imprezę, jakiś nieopłacony pilny rachunek czy inna zachcianka może zostać szybko spełniona dzięki szybkiej pożyczce internetowej.

Dawniej pożyczanie nie było łatwe, trzeba było spełnić określone kryteria przez banki aby starać sie o kredyt. Obecnie wystarczy posiadać dowód, telefon z dostępem do internetu i już można się cieszyć kasą, przynajmniej przez chwilę.

jak spłacić kilkanaście chwilówek

Pętla zadłużenia

Niestety w bardzo wielu przypadkach pożyczka pozabankowa zamiast pomóc okazuje się zgubna. Nawet te wszystkie darmowe pożyczki dla nowych klientów bardzo często stają się przyczyną wielkich kłopotów finansowych, które prowadzą do tzw. spirali zadłużenia.

Z takiej pętli zadłużenia nie uda się uciec przy pomocy kolejnych chwilówek, nawet tych darmowych. Jedynym wyjściem jest spłata wszystkich chwilówek przy pomocy jednego większego specjalnego kredytu konsolidacyjnego. Niestety osoby zadłużone w parabankach mogą mieć spory problem aby uzyskać kredyt konsolidacyjny. Banki w dalszym ciągu bardzo konsekwentnie podchodzą do oceny zdolności kredytowej klienta. Oczywiście można spotkać oferty kredytów konsolidacyjnych udzielanych jedynie na oświadczenie, bez przedstawiania zaświadczeń o osiąganych dochodach.

Ale czy rzeczywiście klient parabanków zadłużony po uszy może liczyć na taki kredyt konsolidacyjny bez zaświadczeń? Dość wątpliwe ale zawsze można próbować.

Konsolidacyjna pożyczka pozabankowa

Bardziej realne wydaje się skorzystanie z pożyczki ratalnej czy konsolidacyjnej, jak zwał tak zwał, jednak pożyczkę ratalną w firmie pozabankowej na pewno będzie łatwiej otrzymać niż kredyt konsolidacyjny w banku.

No dobrze ale przecież pożyczki pozabankowe są drogie i czy na pewno można wyplątać się z pętli zadłużenia korzystając z pożyczek pozabankowych?

No cóż, jak się brało, trzeba teraz spłacać, jeżeli bank z kredytem konsolidacyjnym nie wchodzi w grę zostają firmy pożyczkowe. Trzeba szukać oferty pożyczki ratalnej z długim okresem spłaty a ratę miesięczną dopasować w taki sposób aby nasza kieszeń dała radę.

Specjalne pożyczki na spłatę chwilówek

Czy warto korzystać z takich pożyczek? Ekassa firma pożyczkowa ma w swojej ofercie pożyczkę konsolidacyjną ale … jest drogo i na krótko.

Porównajmy
Pożyczamy 8000 zł, co miesiąc trzeba zapłacić ratę w wysokości 1073 zł. Taką pożyczkę w Ekassa można zaciągnąć na maksymalnie 12 miesięcy. 1073 zł comiesięcznej raty to może być kwota nie do uniesienia, niestety zmniejszyć wysokość raty poprzez wydłużenie okresu spłaty w Ekassa nie można.

Już lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie ze zwykłej pożyczki ratalne, którą można rozłożyć na kilka lat, np w Wonga można pożyczyć nawet 10000 zł i rozłożyć spłatę na 4 lata. Rata w takim przypadku będzie o wiele niższa i łatwiej ją będzie spłacać. Nie wspominam tu o całkowitych kosztach czy to pożyczki ratalnej czy tej specjalnej konsolidacyjnej, ponieważ koszty będą spore ale coś za coś, wysokość raty którą trzeba będzie zapłacić co miesiąc jest najważniejsza im niższa tym lepsza.

Którą pożyczkę ratalną wybrać?

Jest z czego wybierać, porównanie pożyczek ratalnych znajdziesz na stronie ecasa.pl, tam również sprawdzisz ile możesz pożyczyć i na jak długo. Możesz równie porównać kredyty konsolidacyjne, jeżeli masz szanse na taki kredyt to nie bierz pod uwagę pożyczki ratalnej

RANKING POŻYCZEK

Ocena
9.6
Miloan.pl
Ocena
9.2
SuperGROSZ
Ocena
9.2
NetCredit
Ocena
9.2
Kuki
Ocena
9.1
Smart Pożyczka
Ocena
8.9
Ale Gotówka
Ocena
8.8
Finbo
Ocena
7.8
Miloan
Ocena
7.6
PożyczkaPLUS
Ocena
7.3
Łatwy Kredyt
Ocena
9.5
HapiPożyczki
Ocena
9.5
Rapida Money
Ocena
9.4
Profi Credit
Ocena
9.2
SuperGROSZ
Ocena
9
Ferratum Bank
Ocena
8.1
TakTo
Ocena
7.6
Smartney.pl
Ocena
7.1
SzybkaGotówka
Ocena
6.6
Monedo
Ocena
6.6
Ascot Finance
Ocena
9.6
Miloan.pl
Ocena
9.5
HapiPożyczki
Ocena
9.5
Rapida Money
Ocena
9.4
Profi Credit
Ocena
9.2
SuperGROSZ
Ocena
9.2
Kuki
Ocena
9.1
Smart Pożyczka
Ocena
9
Ferratum Bank
Ocena
8.9
Ale Gotówka
Ocena
8.8
Finbo