SZYBKA POŻYCZKA NA KAŻDY CEL. KONSOLIDACJA POŻYCZEK!

ILE POŻYCZASZ?

Szybka pożyczka na każdy cel

PIERWSZA POŻYCZKA
RRSO = 0%

.
KWOTA

Porównaj pożyczki pozabankowe

Ocena 7.6 pkt.

Smartney.pl

Smartney.pl
Smartney.pl
Max. kwota pożyczki
60000 zł
Max. okres pożyczki
60 rat
Min. wiek
25
Ocena
7.6

Pożyczka pozabankowa czy kredyt bankowy – co wybrać?

Niespodziewane wydatki potrafią zachwiać równowagą finansową każdego domostwa. Na szczęście sektor finansowy oferuje wiele rozwiązań, które pomagają zażegnać kłopoty lub spełnić odkładane z powodu braku środków marzenia. Najpopularniejszymi produktami jest pożyczka pozabankowa oraz kredyt bankowy. Z tego artykułu dowiesz się, która propozycja będzie najlepszym wyborem w Twojej sytuacji i poznasz główne różnice dzielące oba typy wsparcia.

pożyczka czy kredyt

Kredyt bankowy, a pożyczka pozabankowa – główne różnice

Wielu klientów uznaje te pojęcia za tożsame, nic dziwnego, oba opisują jedną możliwość – pożyczanie pieniędzy. Główną różnicę stanowi fakt, że w przeciwieństwie do pożyczki pozabankowej, o którą można wnioskować w instytucji pozabankowej, kredyt zawsze zaciągany jest w banku. Maksymalna kwota kredytu bankowego może wynosić nawet 100 tys. zł, natomiast firmy z sektorów pozabankowych mogą proponować pożyczki w wysokości do 20 tys. zł. Banki dokładnie weryfikują zdolność kredytową przyszłych klientów w Biurze Informacji Kredytowej, najczęściej wymagają także zaświadczenia od pracodawcy o otrzymywanych dochodach.

Firmy finansowe spoza sektora bankowego często podchodzą do zdolności kredytowej pożyczkobiorców z większą ustępliwością, na przykład akceptują różne rodzaje finansowania takie jak: alimenty, zasiłek macierzyński bądź chorobowy, a także umowa o dzieło czy zlecenie. Klienci mogą wnioskować o pożyczkę pozabankową przez internet, a wszelkich formalności dopełnić za pośrednictwem firmy kurierskiej, która dostarczy wymagane dokumenty. Natomiast umowa o kredyt bankowy musi zostać podpisana w placówce.

 

Pożyczka pozabankowa? Najlepsza oferta od TAKTO Finanse

Wymienione korzyści sprawiają, że na pożyczkę pozabankową decyduje się coraz więcej klientów. Aby cieszyć się szybkim i komfortowym wsparciem finansowym, pozostaje jedynie zadbać o trafny wybór doświadczonej i zaufanej instytucji pozabankowej.

Należy postawić na ofertę dopasowaną do Klienta możliwości, wówczas rata zadłużenia nie obciąży nadmiernie domowego budżetu. Stawiane wymogi spełnia pożyczka pozabankowa proponowana przez firmę TAKTO Finanse. Maksymalna kwota pomocy może wynieść nawet 10 000 złotych, które pożyczkodawca rozłoży na 40 komfortowych do spłacenia rat. Warto podkreślić, że przedsiębiorstwo TAKTOFinanse udziela pożyczek dla różnych źródeł dochodu, również deklarowane w minimalnej wysokości 500 zł msc. Wejdź na stronę TAKTO Finanse i wypełnij przejrzysty internetową aplikację lub umów się na rozmowę telefoniczną z ekspertem. Nie wychodząc z domu, możesz cieszyć się dodatkową gotówką już w 15 minut po akceptacji wniosku.

 

Źródło: taktofinanse.pl