SZYBKA POŻYCZKA NA KAŻDY CEL AŻ DO 25000 zł.

ILE POŻYCZASZ?

Szybka pożyczka na każdy cel

PIERWSZA POŻYCZKA
RRSO = 0%

.
KWOTA

Porównaj pożyczki pozabankowe

Ocena 7.6 pkt.

Smartney.pl

Smartney.pl
Smartney.pl
Max. kwota pożyczki
60000 zł
Max. okres pożyczki
60 rat
Min. wiek
25
Ocena
7.6

Polacy wybierają szybką pożyczkę, na kredyt nie chcą czekać w nieskończoność

W ciągu ostatniego roku Polacy sięgali po pożyczki pozabankowe dużo częściej niż po kredyty bankowe. Jedną z głównych przyczyn takiego stanu rzeczy jest na pewno to, że w banku coraz trudniej jest o kredyt, warunki jakie trzeba spełnić aby zdobyć kredyt są praktycznie nie do spełnienia dla wielu osób.

Ale to nie jedyny powód, coraz więcej osób korzysta z szybkiej pożyczki gotówkowej ponieważ cały proces weryfikacji i akceptacji wniosku oraz przelew pieniędzy na konto trwa zaledwie kilkanaście minut.

Bank zanim udzieli kredytu, sprawdza zdolność kredytową, żąda dokumentów poświadczających pracę, a niejednokrotnie wymaga aby klient założył rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy, zanim bank łaskawie rozpatrzy wniosek kredytowy.

Szybka pożyczka na kredytmd.pl to minimum formalności, nawet w 15 minut pieniądze są na koncie klienta.

W trudnej sytuacji finansowej, gdy potrzeba pieniędzy natychmiast warto sprawdzić nasza ofertę. Cały proces udzielania pożyczki przebiega całkowicie przez Internet. Wszystko jest zautomatyzowane, weryfikacja oraz akceptacja wniosku przeprowadzana jest w większości wypadków prawie natychmiastowo. System automatycznie weryfikuje informacje podane we wniosku i dokonuje analizy. Praktycznie od razu pożyczkobiorca wie czy pożyczka zostanie mu udzielona. Po pozytywnej ocenie, pieniądze są automatycznie przelewane na konto pożyczkobiorcy.

Uwaga!
Teraz możesz pożyczyć nawet 25 000 zł i to na rok. Dodatkowo, w przypadku pożyczki na 30 dni możesz liczyć na pierwsza pożyczkę bez żadnych kosztów.
Potrzebujesz natychmiastowego zastrzyku gotówki? Skorzystaj z pożyczki na kredytmd.pl.

RANKING CHWILÓWEK