Nasza Pożyczka nr 1 w rankingu szybkich pożyczek!

Dopasuj pożyczkę do Twoich potrzeb

ranking pozyczek

Polacy wybierają szybką pożyczkę, na kredyt nie chcą czekać w nieskończoność

W ciągu ostatniego roku Polacy sięgali po pożyczki pozabankowe dużo częściej niż po kredyty bankowe. Jedną z głównych przyczyn takiego stanu rzeczy jest na pewno to, że w banku coraz trudniej jest o kredyt, warunki jakie trzeba spełnić aby zdobyć kredyt są praktycznie nie do spełnienia dla wielu osób.

Ale to nie jedyny powód, coraz więcej osób korzysta z szybkiej pożyczki gotówkowej ponieważ cały proces weryfikacji i akceptacji wniosku oraz przelew pieniędzy na konto trwa zaledwie kilkanaście minut.

Bank zanim udzieli kredytu, sprawdza zdolność kredytową, żąda dokumentów poświadczających pracę, a niejednokrotnie wymaga aby klient założył rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy, zanim bank łaskawie rozpatrzy wniosek kredytowy.

Szybka pożyczka na kredytmd.pl to minimum formalności, nawet w 15 minut pieniądze są na koncie klienta.

W trudnej sytuacji finansowej, gdy potrzeba pieniędzy natychmiast warto sprawdzić nasza ofertę. Cały proces udzielania pożyczki przebiega całkowicie przez Internet. Wszystko jest zautomatyzowane, weryfikacja oraz akceptacja wniosku przeprowadzana jest w większości wypadków prawie natychmiastowo. System automatycznie weryfikuje informacje podane we wniosku i dokonuje analizy. Praktycznie od razu pożyczkobiorca wie czy pożyczka zostanie mu udzielona. Po pozytywnej ocenie, pieniądze są automatycznie przelewane na konto pożyczkobiorcy.

Uwaga!
Teraz możesz pożyczyć nawet 25 000 zł i to na rok. Dodatkowo, w przypadku pożyczki na 30 dni możesz liczyć na pierwsza pożyczkę bez żadnych kosztów.
Potrzebujesz natychmiastowego zastrzyku gotówki? Skorzystaj z pożyczki na kredytmd.pl.