Potrzebujesz pożyczki?

100, 500, 100 a może 25 000 zł?

Ile chciałbyś pożyczyć?

RRSO 0%*
Oferta promocyjna

Dopasuj pożyczkę do Twoich potrzeb

3

Czy Polacy czują sie pewnie i bezpiecznie?

Poczucie bezpieczeństwa zapewniają na pewno oszczędności. Nieprzewidziane wydatki mogą mocno wpłynąć na nasze życie. Przez takie nieprzewidziane trudności łatwiej przebrnąć mając odłożone pieniądze.

Co motywuje nas do oszczędzania?

Motywatorem który mobilizuje większość osób do oszczędzania jest chęć zabezpieczenia się na wypadek choroby, tak wynika z badań przeprowadzonych na grupie 100 000 tyś. osób. Ponad 70% osób uznało, że minimalna kwota jaką trzeba mieć na czarną godzinę to 3500 zł.

Około 15% z badanych osób stwierdziło, że minimalne oszczędności, które zapewnią komfort psychiczny i bezpieczeństwo to 5000 zł.

Niestety większość z osób biorących udział w ankiecie przyznała, że nie posiada żadnych oszczędności. Tylko 10% z badanych stwierdziło, że ma oszczędności na czarną godzinę.

Oszczędzanie jest trudne?

Na pytanie „Ile czasu potrzeba aby zaoszczędzić 3500 zł” 50% osób odpowiedziało, że potrzebowało by co najmniej roku, 20 % z biorących udział w ankiecie stwierdziło, że nie potrafi oszacować czasu jaki by był im potrzebny do odłożenia minimalnej kwoty, tylko 30% uważa, że 3500 zł może odłożyć w przeciągu kilku miesięcy.

Czy oszczędzanie jest trudne? Nie, wcale nie trzeba dysponować dużymi środkami, wystarczy zmienić swoje nastawienie, trzeba umieć wyznaczyć sobie granice i ich przestrzegać, policzyć ile w miesiącu wydajemy na niepotrzebne rzeczy, zrezygnować z części z nich i konsekwentnie realizować swój wyznaczony cel.

Kłopoty finansowe mogą dotknąć każdego w nieoczekiwanym momencie, łatwiej w takich chwilach skorzystać ze środków odłożonych na czarną godzinę. Oczywiście nie zawsze oszczędności są wystarczające, wtedy można skorzystać z pożyczki.

Pożyczka tylko dla osób odpowiedzialnych.

Szybka pożyczka gotówkowa może pomóc w wybrnięciu z kłopotów finansowych pod warunkiem, że korzystamy z tego rozwiązania rozsądnie. Każdą pożyczkę trzeba oddać, najczęściej mamy na to maksymalnie 60 dni. Nie pożyczajmy jeżeli nie jesteśmy pewni, że nie uzbieramy w tym, czasie pieniędzy na zwrot pożyczki. Oczywiście zawsze istnieje możliwość wydłużenia okresu spłaty, w sytuacji gdy nie możemy spłacić pożyczki w wyznaczonym terminie, nie unikajmy kontaktu z firmą pożyczkową.

Pierwszą pożyczkę można otrzymać zupełnie za darmo, nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów, opłaty pojawiają sie dopiero w momencie kiedy chcemy przedłużyć okres spłaty lub pożyczamy po raz kolejny.

W przypadku kłopotów ze spłatą pożyczki warto zastanowić się nad przedłużeniem okresu spłaty. Koszt wydłużenia zależy od kwoty pożyczki. Szczegóły można ustalić podczas rozmowy z konsultantem. Warto odpowiednio wcześniej skontaktować się z firmą pożyczkową i przedłużyć okres spłaty, dzięki temu unikniemy dodatkowych kosztów.


Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Pierwsza pożyczka może być bez żadnych kosztów. Wypełnij wniosek.


RANKING POŻYCZEK

Ocena
9.4
LendON
Ocena
9.3
Kuki
Ocena
9.3
Lew Pozyczka
Ocena
9.2
Filarum
Ocena
9.2
NetCredit
Ocena
9.1
Ofin
Ocena
9.1
OPOQA
Ocena
9
Tani Kredyt
Ocena
9
Ferratum Bank
Ocena
9
Smart Pożyczka
Ocena
9.3
FinansowyEkspres
Ocena
9.1
Mikrorata
Ocena
8.8
Monedo
Ocena
8.7
Zaplo
Ocena
8.6
MoneyMan
Ocena
8.6
efino
Ocena
8.5
Rapida Money
Ocena
8.4
Ratka.pl
Ocena
8.1
BOSS Pożyczka
Ocena
7.6
HapiPożyczki
Ocena
9.3
Kuki
Ocena
9.3
Lew Pozyczka
Ocena
9.3
FinansowyEkspres
Ocena
9.1
PożyczkaPLUS
Ocena
9.1
Ofin
Ocena
9.1
Mikrorata
Ocena
9.1
OPOQA
Ocena
9
Tani Kredyt
Ocena
9
Ferratum Bank
Ocena
9
Smart Pożyczka