SZYBKA POŻYCZKA NA KAŻDY CEL. KONSOLIDACJA POŻYCZEK!

ILE POŻYCZASZ?

Szybka pożyczka na każdy cel

PIERWSZA POŻYCZKA
RRSO = 0%

.
KWOTA

Porównaj pożyczki pozabankowe

Ocena 7.6 pkt.

Smartney.pl

Smartney.pl
Smartney.pl
Max. kwota pożyczki
60000 zł
Max. okres pożyczki
60 rat
Min. wiek
25
Ocena
7.6

Na czym to polega?

1. EKSPRESOWO I BEZ RYZYKA

Pożyczka jest błyskawicznym sposobem na zdobycie środków pieniężnych w chwili, w której ich najbardziej potrzebujesz. Pożądaną sumę możesz uzyskać już po kilkunastu minutach od wypełnienia wniosku. Nie musisz wypełniać złożonej dokumentacji, nie musisz biegać po bankach i obawiać się odmowy pomimo, że jesteś pewny co do jej spłaty.

Jeżeli potrzebujesz pieniędzy w tym momencie – wypełnij łatwy wniosek korzystając z usług u jednego z naszych Partnerów udzielających pożyczek. W zależności od firmy pożyczkowej możesz pożyczyć od kilkuset złotych do kilku tysięcy, na okres do 30 dni.

Korzystanie z usług kredytmd.pl jest darmowe.

Proces weryfikacyjny wniosku jest szybki i prosty. W zależności od firmy będziesz musiał albo dokonać przelewu symbolicznej kwoty (1 gr., 10 gr. albo 1 zł) ze swojego konta bankowego czy też skorzystać z innego sposobu umożliwiającego autoryzację, np. poprzez zarejestrowanie się na stronie Pożyczkodawcy i wypełnienie wniosku na formularzu online na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Aby złozyć wniosek o udzielenie pożyczki prześlij do nas formularz kontaktowy wypełniając go potrzebnymi danymi, takimi w szczególności jak imię, nazwisko, adres zameldowania zgodny z danymi zawartymi w dowodzie osobistym czy też innym dokumencie tożsamości, numer ewidencyjny PESEL albo – gdy ten numer nie został nadany – numer paszportu, dowodu osobistego względnie innego dokumentu potwierdzającego personalia, dane o stałych dochodach, swoją historię finansową, stan cywilny, numer telefonu, numer konta bankowego, adres do korespondencji, o ile jest inny niż adres zameldowania, oraz adres email. Pamiętaj, iż w trakcie procesu aplikacyjnego może się okazać, iż nieodzowne będzie podanie innych koniecznych danych.

Jeżeli na bazie podanych informacji dostaniesz pozytywną ocenę ryzyka kredytowego i Twój wniosek zostanie zaakceptowany, suma pożyczki o jaką się starasz znajdzie się na Twoim rachunku w czasie od kilkunastu do kilkudziesięciu minut.

Po oddaniu pierwszej pożyczki, możliwe jest skorzystanie z odnawialnej linii pożyczki, co oznacza że otrzymanie następnych pożyczek będzie trwało jeszcze krócej.

2. POUFNIE I BEZ RYZYKA

Możesz być pewny, że dane które nam przekazujesz są poufne i przetwarzane w zgodzie z przepisami powszechnie obowiązującego prawa oraz w oparciu o zasady sprecyzowane w Regulaminie kredytmd.pl oraz w Polityce Prywatności. Nasz serwis internetowy zapewnia najwyższy stopień bezpieczeństwa, włącznie z enkrypcją SSL (Secure Socket Layer).

3. ZAWSZE MOŻESZ ZMIENIĆ DEYZJĘ

Gdy po uzyskaniu pożyczki ustalisz, że pieniądze jednak nie są Ci niezbędne, możesz odstąpić od umowy pożyczki bez podania przyczyny w czasie 14 dni od dnia jej zawarcia, wypełniając i przesyłając na adres wskazany przez Pożyczkodawcę oświadczenie wg wzoru dostarczonego przez Pożyczkodawcę i oddając pożyczoną sumę zgodnie z regulaminem Pożyczkodawcy.

Jeżeli będziesz chciał oddać część bądź całość pożyczki wcześniej, aniżeli zostało to wskazane w umowie o pożyczkę – możesz to zrobić. W przypadku oddania całej pożyczki, całościowy jej koszt ulega obniżeniu o koszty dotyczące czasu, o który skrócono udostępnienie Ci pożyczki, nawet gdybyś poniósł je przed Twoją spłatą. W przypadku spłaty części pożyczki, koszt pożyczki ulega relatywnemu obniżeniu odpowiednio do wysokości jej spłaty.

4. ROZSZERZENIE CZASU SPŁATY POŻYCZKI

Jeżeli potrzebujesz więcej czasu na spłatę pożyczki, nie ma kłopotu – możesz na warunkach wyznaczonych w umowie o pożyczkę wnioskować o rozszerzenie czasu spłaty.

5. NIESPŁACENIE POŻYCZKI

Musisz wiedzieć, że przy braku spłaty swoich zobowiązań wynikających z zawarcia umowy o pożyczkę, Pożyczkodawcy będą prowadzić czynności upominawcze i windykacyjne, których kosztami będziesz obarczony. W przypadku dochodzenia należności przez Pożyczkodawcę w postępowaniu sądowym, możesz zostać dodatkowo obciążony jego kosztami.