Potrzebujesz pożyczki?

100, 500, 100 a może 25 000 zł?

Ile chciałbyś pożyczyć?

RRSO 0%*
Oferta promocyjna

Dopasuj pożyczkę do Twoich potrzeb

Ocena 6.1 pkt.

FinansowyEkspres

FinansowyEkspres
FinansowyEkspres
Max. kwota pożyczki
15000 zł
Max. okres pożyczki
1440 dni
Min. wiek
20
Ocena
6.1


Dlaczego warto korzystać z porównywarek pożyczek?

Samodzielny wybór najlepszej oferty pożyczkowej spośród ofert setek firm, działających obecnie na rynku nie jest łatwy. Dlatego właśnie powstały internetowe narzędzia, które porządkują oferty z uwzględnieniem kluczowych parametrów. Dzięki temu można w krótkim czasie zestawić ze sobą wszystkie atrakcyjne w danym momencie propozycje. Porównywarki pożyczek pozwalają także uzyskać dodatkowe informacje, istotne dla osoby zainteresowanej tego typu wsparciem finansowych – np. sposób spłaty, okres kredytowania czy ewentualne dodatkowe opłaty.

W jakich okolicznościach powstały porównywarki?

Porównujemy dziś ze sobą niemal wszystko: produkty w sklepach internetowych, oferty biur podróży czy potencjalnych partnerów na portalach randkowych. Chcemy wybrać produkt o jak najwyższej jakości i w korzystnej cenie. Podobnie wygląda sprawa w przypadku porównywarek pożyczek. Korzystanie z tego typu narzędzi pozwala uniknąć ryzyko podjęcia nietrafionej decyzji, której moglibyśmy później żałować.

Na co zwracać uwagę przed wyborem firmy pożyczkowej?

Porównywarka pożyczek prezentuje w jednym miejscu wszystkie kluczowe parametry, które warto brać pod uwagę. Dzięki skorzystaniu z takiego narzędzia, zapewnisz sobie korzystne oprocentowanie i zdołasz uniknąć różnego typu dodatkowych, często ukrytych kosztów. Dowiesz się również, czy istnieje możliwość spłaty zobowiązania przed terminem lub przedłużenia ostatecznej daty zwrotu środków.

Skorzystaj z rankingów firmy pożyczkowych

Oprócz porównywarek, warto również zapoznać się z rankingami firm udzielających pożyczek. Tego typu zestawienia są zwykle publikowane w sposób cykliczny, np. jednokrotnie każdego miesiąca. Wybór oferty firm znajdujących się ma czele zestawienia, pozwala uniknąć ryzyka wpadnięcia w tarapaty finansowe na skutek zawarcia umowy z nieuczciwym pożyczkodawcą. Zdołasz w łatwy sposób sprawdzić wiarygodność firmy, przeglądając jej profil. Warto rankingi pożyczek odwiedzać systematycznie, gdyż co jakiś czas mogą pojawiać się nowe oferty warte uwagi.

Bądź uważny i nie wpadnij w spiralę zadłużenia

Jeżeli będziesz pożyczał pieniądze w sposób przypadkowy i w pośpiechu, wówczas narażasz się na ryzyko wpadnięcia w tarapaty finansowe. W takim przypadku nie będziesz w stanie zapoznać się z warunkami oferty i może się niebawem okazać, że przyjdzie Ci zapłacić wysokie odsetki karne oraz różne opłaty dodatkowe. Pożyczone środki tylko na chwilę poprawią Twoją sytuację, lecz za chwilę będziesz musiał kolejny raz się zadłużyć, aby być w stanie zwrócić poprzednie zobowiązania. Wyjście z tego typu spirali zadłużenia może zająć Ci wiele czasu.

RANKING POŻYCZEK

Ocena
9.6
Finansoweposiłki
Ocena
9.5
Extra portfel
Ocena
9.5
MoneyMan
Ocena
9.4
viaSMS
Ocena
9.4
NetCredit
Ocena
9.3
Filarum
Ocena
9.1
Ofin
Ocena
9
Smart Pożyczka
Ocena
8.9
Ale Gotówka
Ocena
8.5
LendON
Ocena
9.5
MoneyMan
Ocena
9.3
Euroloan
Ocena
9.3
Profi Credit
Ocena
9.2
Provident
Ocena
9
Ferratum Bank
Ocena
8.9
Zaplo
Ocena
8.6
efino
Ocena
7.6
HapiPożyczki
Ocena
7.1
pożyczkaOK
Ocena
6.9
Ratka.pl
Ocena
9.6
Finansoweposiłki
Ocena
9.5
MoneyMan
Ocena
9.4
viaSMS
Ocena
9.3
Euroloan
Ocena
9.3
Profi Credit
Ocena
9.2
Provident
Ocena
9.1
Ofin
Ocena
9
Ferratum Bank
Ocena
9
Smart Pożyczka
Ocena
8.9
Zaplo